O NáS

Bengbu aot compressor co., ltd. se nachází v high-tech zóně, bengbu city, anhui province, a high-tech enterprise. Společnost je specializovanou společností integrující výzkum a vývoj, výrobu, prodej a servis kompresorových výrobků. Společnost se zabývá především novými vysoce účinnými, energeticky úspornými a ekologicky šetrnými speciálními plynnými kompresory, které vyžadují průmyslové odvětví jako vodík, bioplyn, amoniak, zemní plyn a chemický průmysl. The company always insists on taking technological innovation ......

zobrazit více

NOVINářSTVí

Struktura kupuje vratný kompresor na prodej

Koupit pichlovací kompresor na prodej je typ kompresora s pozitivním posunem, jeho hlavní součásti zahrnují válec, ovladač spojovacího mechanismu, montáž pístu, balení (to znamená, kompresorové tesnění), ventil, body and foundation, pipeline and accessories equipment, etc.

2022-11-07 zobrazit více

Výrobci kompresorů argon vám přivedou k pochopení použití argonu

Hliníkový průmysl. Výrobce kompresoru argonu vám říká, že argon může být použit k nahrazení vzduchu nebo dusíku k vytvoření inertní atmosféry v procesu výroby hliníku; výrobce kompresoru argonu vám říká, že argon může rovněž pomoci při odplyňování odstranit nežádoucí rozpustné plyny, jakož i odstranit rozpuštěný vodík a jiné částice z roztaveného hliníku.

2022-09-05 zobrazit více

Požadavky na instalaci sulfidového kompresora

Tento článek zavede požadavky na instalaci sulfidového kompresora. 1. vyžaduje prostorné a dobře osvětlené místo, které je příznivé pro provoz a údržbu sulfidového kompresora. 2. the relative humidity of the air should be low, the dust should be less, and the air should be clean and well ventilated.

2022-04-18 zobrazit více

Výrobci kompresorů dimethyleteru vás vezmou, abyste pochopili, jak kompresory fungují

V odstavcích následujícího článku vám výrobci kompresorů dimethyl ether ukáže, jak kompresory fungují. Výrobci kompresorů dimethyleteru vám říkají, že vzhledem ke změně tlaku v válci se vzduch prochází vzduchovým filtrem (tlumičem) do válce skrz sací ventil.

2022-05-30 zobrazit více

Dva typy nejlepších kompresorů amoniaku

Nejlepší výrobce kompresoru amoniaku vám říká, že v nejjednodušším smyslu je amoniak zemní plyn, který je jedna část dusíku a tři části vodíku. Ačkoli je amoniak nalezen v některých běžných čisticích prostředcích, může být toxický a dokonce i smrtelný, pokud je zneužíván. Nejlepší výrobci kompresorů amoniaku vám řeknou, že proto obyčejné ledničky nebo mrazírky obvykle nepoužívají amoniak. Amoniak je široce používán ve velkých komerčních chladičích vzhledem k jeho levné ceně a domácí chladničky s amoniakovými kompresory jsou často starožitné.

2022-08-30 zobrazit více

Výrobci plnění láhve lpg vás vezmou, abyste pochopili, co je lpg

Výrobce plnění lpg vám říká, že zkapalněný ropný plyn (dále jen "zkapalněný ropný plyn") je vysoce kvalitní a účinná čistá energie, což přináší mnoho pohodlí do našeho života a splňuje naše každodenní potřeby vaření a vytápění.

2022-07-04 zobrazit více

Vlastnosti velkoobchodního kompresora co2 na prodej

Velkoobchodní kompresor co2 při prodeji se vztahuje na kompresor používaný k zatížení a dodání plynu oxidu uhličitého. Velkoobchodní kompresory co2 na prodej se používají hlavně v zařízeních pro syntézu močoviny a je třeba věnovat pozornost jejich navrhování a použití:

2022-11-14 zobrazit více

Výběr požadavků na slevu h2 kompresor dodavatelé čína

Požadavky na výběr jednotky. Dodavatelé kompresorů h2 čína jsou obecně rozděleny do dvou kategorií: typ turbíny a volumetrický typ. Výběr dodavatelů kompresorů h2 v číně závisí zcela na technických požadavcích uživatele. Například typ plynu, objemový posun, tlak, který má být dosažen, atd.

2022-11-23 zobrazit více

zobrazit více