O NáS

Bengbu aot compressor co., ltd. se nachází v high-tech zóně, bengbu city, anhui province, a high-tech enterprise. Společnost je specializovanou společností integrující výzkum a vývoj, výrobu, prodej a servis kompresorových výrobků. Společnost se zabývá především novými vysoce účinnými, energeticky úspornými a ekologicky šetrnými speciálními plynnými kompresory, které vyžadují průmyslové odvětví jako vodík, bioplyn, amoniak, zemní plyn a chemický průmysl. The company always insists on taking technological innovation ......

zobrazit více

NOVINářSTVí

Výrobci kompresorů argon vám přivedou k pochopení použití argonu

Hliníkový průmysl. Výrobce kompresoru argonu vám říká, že argon může být použit k nahrazení vzduchu nebo dusíku k vytvoření inertní atmosféry v procesu výroby hliníku; výrobce kompresoru argonu vám říká, že argon může rovněž pomoci při odplyňování odstranit nežádoucí rozpustné plyny, jakož i odstranit rozpuštěný vodík a jiné částice z roztaveného hliníku.

2022-09-05 zobrazit více

Požadavky na instalaci sulfidového kompresora

Tento článek zavede požadavky na instalaci sulfidového kompresora. 1. vyžaduje prostorné a dobře osvětlené místo, které je příznivé pro provoz a údržbu sulfidového kompresora. 2. the relative humidity of the air should be low, the dust should be less, and the air should be clean and well ventilated.

2022-04-18 zobrazit více

Výrobci kompresorů dimethyleteru vás vezmou, abyste pochopili, jak kompresory fungují

V odstavcích následujícího článku vám výrobci kompresorů dimethyl ether ukáže, jak kompresory fungují. Výrobci kompresorů dimethyleteru vám říkají, že vzhledem ke změně tlaku v válci se vzduch prochází vzduchovým filtrem (tlumičem) do válce skrz sací ventil.

2022-05-30 zobrazit více

Dva typy nejlepších kompresorů amoniaku

Nejlepší výrobce kompresoru amoniaku vám říká, že v nejjednodušším smyslu je amoniak zemní plyn, který je jedna část dusíku a tři části vodíku. Ačkoli je amoniak nalezen v některých běžných čisticích prostředcích, může být toxický a dokonce i smrtelný, pokud je zneužíván. Nejlepší výrobci kompresorů amoniaku vám řeknou, že proto obyčejné ledničky nebo mrazírky obvykle nepoužívají amoniak. Amoniak je široce používán ve velkých komerčních chladičích vzhledem k jeho levné ceně a domácí chladničky s amoniakovými kompresory jsou často starožitné.

2022-08-30 zobrazit více

Výrobci plnění láhve lpg vás vezmou, abyste pochopili, co je lpg

Výrobce plnění lpg vám říká, že zkapalněný ropný plyn (dále jen "zkapalněný ropný plyn") je vysoce kvalitní a účinná čistá energie, což přináší mnoho pohodlí do našeho života a splňuje naše každodenní potřeby vaření a vytápění.

2022-07-04 zobrazit více

Oblasti použití ethanu v etanovém kompresoru

Ethane v etanovém kompresoru je prasknuta, aby byla vyrobena ethylen: v chemickém průmyslu se ethane používá hlavně k výrobě etylenu prasknutím pary. Při smíchání ethanu v etanovém kompresoru s parou a napájení na vysokou teplotu 900 ° c nebo vyšší, se těžký uhlovodíky praskají na lehké uhlovodíky.

2022-04-25 zobrazit více

Jak udržet a spravovat acetylenový kompresor

(1) nejprve zkontrolujte, zda jsou tlakoměry, teploměry, ampérometry, voltmetry a jiné měřicí přístroje acetylenového kompresora kompletní a neporušené, a zda je překročen kalibrační čas acetylenového kompresora.

2022-08-08 zobrazit více

Jak udržet kompresor oxidu siřičitého

Pro udržení stabilního výkonu a dlouhé životnosti kompresora oxidu siřičitého je velmi důležitá pravidelná údržba a údržba zařízení. S cílem vyřešit spotřebu energie z tlakového plynu a korozi kompresorového zařízení oxidu siřičitého plynem, lepší údržba zařízení bude důležitým prostředkem k účinnému zlepšení životnosti zařízení.

2022-05-05 zobrazit více

zobrazit více