O NáS

Bengbu aot compressor co., ltd. se nachází v high-tech zóně, bengbu city, anhui province, a high-tech enterprise. Společnost je specializovanou společností integrující výzkum a vývoj, výrobu, prodej a servis kompresorových výrobků. Společnost se zabývá především novými vysoce účinnými, energeticky úspornými a ekologicky šetrnými speciálními plynnými kompresory, které vyžadují průmyslové odvětví jako vodík, bioplyn, amoniak, zemní plyn a chemický průmysl. The company always insists on taking technological innovation ......

zobrazit více

NOVINářSTVí

Jak udržet kompresor oxidu siřičitého

Pro udržení stabilního výkonu a dlouhé životnosti kompresora oxidu siřičitého je velmi důležitá pravidelná údržba a údržba zařízení. S cílem vyřešit spotřebu energie z tlakového plynu a korozi kompresorového zařízení oxidu siřičitého plynem, lepší údržba zařízení bude důležitým prostředkem k účinnému zlepšení životnosti zařízení.

2022-05-05 zobrazit více

Požadavky na instalaci sulfidového kompresora

Tento článek zavede požadavky na instalaci sulfidového kompresora. 1. vyžaduje prostorné a dobře osvětlené místo, které je příznivé pro provoz a údržbu sulfidového kompresora. 2. the relative humidity of the air should be low, the dust should be less, and the air should be clean and well ventilated.

2022-04-18 zobrazit více

Stručný úvod acetilenového kompresora

Vyrobený plynný acetylen se naplní kompresorem do ocelového válce s porézní plnicí a rozpouštědlem (obecně aceton), takže se acetylenový plyn rozpustí v acetonové kapalině, a acetylenový plyn se při použití uvolňuje z acetonové kapaliny, takže acetylen se nazývá rozpuštěný acetylen. Procesní zařízení k dokončení procesů výroby plynu, čištění, komprese, sušení a plnění potřebných pro rozpouštění acetylenu. It has the advantages of large compression ratio, good sealing performance, energy saving, safety and reliability, reduction of pollution, convenient use and good gas quality.

2022-04-12 zobrazit více

Co je pole použití oxidu siřičitého v kompresoru oxidu siřičitého

Součást oxidu siřičitého v kompresoru oxidu siřičitého může být použita ve vinařství. Komponent oxidu siřičitého v kompresoru oxidu siřičitého také pomáhá udržet těkavou kyselost na požadované úrovni. Důvod, proč mají štítky na víno slova jako "obsahuje sulfity", je kvůli oxidu siřičitému. Pokud je koncentrace oxidu siřičitého v kompresoru oxidu siřičitého velmi nízká, je obtížné zjistit, ale je-li koncentrace větší než 50ppm, zápach so2 může vonět nosem.

2022-05-09 zobrazit více

Výrobci kompresorů chlormetanu vás vyrozumějí, jak používat chlormetan

Výrobci kompresorů chlormetanu vám říkají, že chlormetán lze komerčně vyrábět reakcí kyseliny chlorovodíkové nebo chlorovodíkové a metanolové.

2022-05-16 zobrazit více

Jak vyčistit kompresor mazací olej systém?

Pravidelné čištění systému kompresorového mazacího oleje může zabránit tomu, aby nadměrné nečistoty a kontaminující látky v systému způsobily závažné poruchy zařízení. Jak vyčistit kompresor mazací olej systém? Na co bych měl věnovat pozornost při čištění? Další je čas na odpověď na otázky.

2021-12-30 zobrazit více

Na co by mělo být věnováno pozornost při každodenním použití skrutkového kompresora?

Životnost skrutkového kompresora je velmi dlouhá, obvykle více než 10 let, ale to neznamená, že vzdušný kompresor může být používán po celou dobu po jeho koupi a uvedení do výroby. Vzduchový kompresor je stejný jako ostatní mechanické zařízení.

2021-12-30 zobrazit více

Oblasti použití ethanu v etanovém kompresoru

Ethane v etanovém kompresoru je prasknuta, aby byla vyrobena ethylen: v chemickém průmyslu se ethane používá hlavně k výrobě etylenu prasknutím pary. Při smíchání ethanu v etanovém kompresoru s parou a napájení na vysokou teplotu 900 ° c nebo vyšší, se těžký uhlovodíky praskají na lehké uhlovodíky.

2022-04-25 zobrazit více

zobrazit více