درباره ما

بنgbu AOT Compressor Co, Ltd. این شرکت یک شرکت تخصصی است که یک سازمان R&D، تولید، فروش و خدمات محصولات کمپرسور است. شرکت عمدتا درگير کاري زياديه انرژی ذخیره و محاکمه های مخصوص گاز دوستانه زیست محیطی از صنایع مانند هیدروژن، بیوگاس، آمونیا، گاز طبیعی و صنايع شيميايي. شرکت هميشه اصرار دارد که نوآوری تکنولوژی رو بگیره...

بیشتر ببینید

اخبار

چگونه نگه داشتن یک مرز دیوکسید سولفورید

برای حفظ عملی پایدار و زندگی طولانی خدمتی سولفور دی اکسید، نگهداری منظم و نگهداری تجهیزات بسیار مهم است. براي حل کردن مصرف برق گاز فشار شده و تجهيزات کمپرسور سولفور دي اکسيد توسط گاز نگهداری بهتر تجهیزات یک راه مهم برای بهبود زندگی خدمات تجهیزات موثر خواهد بود.


نیازهای نصب یک مرکز هیدروژن سولفید

این مقاله شرایط نصب هیدروژن سولفید را معرفی می کند. یک مکان وسیع و چرخشه رطوبت نسبی هوا باید پایین باشد، گرد و غبار باید کمتر باشد، و هوا باید پاک و تهویه باشد.


معرفی کوتاه مربوط به آتیلین

استیتلین گاز تولید شده با یک کمپرسور در یک سیلنر فولاد با یک پر کننده و یک حلقه پر شده است. به طور کلي استتون، بنابراين گاز اشيتلين در مايع استيون حل ميشه و گاز ایتیلین از مایع استون آزاد می شود، بنابراین استیتلین آکسیلین متمم می شود. تجهیزات پردازش برای کامل فرایندهای تولید گاز، پاکسازی، فشرده سازی خشک کردن و پر کردن براي حل کردن آسيتلين لازمه برتری از نسبت فشرده ی بزرگ، عملیات مهر و مهر خوب، ذخیره انرژی، امنیت و قابل اطمینان داره کاهش آلودگي، استفاده مناسب و کيفيت گاز خوبي


کاربرد دی اکسید گوگرد در محور دی اکسید سولفور چیست؟

اجزای دی اکسید سولفور در کمپرسور دی اکسید سولفور می تواند در سازی شراب استفاده شود. اجزای دی اکسید سولفور در مرکز دهنده دی اکسید سولفور همچنین کمک می کند که اسیدهای طبیعی را در سطح مورد نظر نگه دارد. دلیل اینکه چرا برچسب های شرابی واژه هایی مانند "م شامل سولفت ها" دارند به دلیل دی اکسید گوگرد است. اگر تمرکز دي اکسيد سولفور در مرکز دي اکسيد سولفور بسيار پايين باشد شناسايي سخته ولی وقتی که تمرکز بیشتر از 50 دریچه بیشتر باشه، بوی اس او2 می تونه بوی دماغ بشه.


چطوري بايد سيستم نفت روغن رو تميز کنيم؟

پاکسازی منظم سیستم نفتی روغن نفتی می تواند مانع از ناپاکی های بیش از حد و آلوده هایی در سیستم جدی می شود شکست خوردن چطوري بايد سيستم نفت روغن رو تميز کنيم؟ وقتي تميز کردن به چي توجه کنم؟ بعدش وقت جواب سؤال هاست.


در استفاده از کمپرسور هواي پيچ رو بايد به چي توجه کنيم؟

دور اما به این معنی نیست که کمپرسور هوا می تواند تمام مدت بعد از خرید و در تولید استفاده شود. کمپرسور هوا مثل تجهیزات مکانیکی دیگر است.


مناطق کاربرد اتان در کمپرسور اتنه

اتن در کمپرسور اتان شکسته اتان عمدتاً برای تولید اتیلن با شکاف بخار استفاده می شود. وقتی اتان در محور اتن با بخار مخلوط می شود و به دمای بالای 900 درجه سلسیوس غذا می خورد. ..... هیدروکربن های سنگین به هیدروکربن های سبک شکسته می شوند.


بیشتر ببینید