אודות

Bengbu AOT מדחס ושות, בע"מ ממוקם אזור ההייטק, Bengbu העיר, במחוז Anhui, מפעל היי טק. החברה היא מתמחה חברת שילוב R & D, ייצור, מכירות ושירות של מדחס מוצרים. החברה עוסקת בעיקר גבוהים יעילות, אנרגיה-חיסכון וידידותי לסביבה מיוחד גז מדחסים הנדרש על ידי תעשיות כגון מימן, ביוגז, אמוניה, גז טבעי, ותעשיות כימיות. החברה תמיד מתעקש על לוקח חדשנות טכנולוגית ......

ראה עוד

מרכז ידיעות

איך לשמור על גופרית דו חמצני מדחס

כדי לשמור על ביצועים יציבים וחיי שירות ארוכים של גופרית דו חמצני מדחס, תחזוקה שוטפת ותחזוקה של ציוד הוא מאוד חשוב. על מנת לפתור את צריכת חשמל של בלחץ גז ואת קורוזיה של גופרית דו חמצני מדחס ציוד על ידי גז, תחזוקה טובה יותר של ציוד יהיה אמצעי חשוב כדי ביעילות לשפר את חיי השירות של ציוד.

2022-05-05 ראה עוד

התקנה דרישות של מימן גופרתי מדחס

מאמר זה יהיה להציג את התקנה דרישות של מימן גופרתי מדחס. 1. דורש מרווח וגם למקום מואר, אשר הוא תורם את תפעול ותחזוקה של מימן גופרתי מדחס. 2. הלחות היחסית של אוויר צריך להיות נמוך, את אבק צריך להיות פחות, ואת אוויר צריך להיות נקי ומאוורר היטב.

2022-04-18 ראה עוד

הקדמה קצרה של אצטילן מדחס

את מיוצר גז אצטילן מלא מדחס לתוך פלדה צילינדר עם נקבובי מילוי ממס (בדרך כלל אצטון), כך את אצטילן גז נמס אצטון נוזל, ואת אצטילן גז הוא משתחרר אצטון נוזל כאשר בשימוש, כך את אצטילן נקרא מומס אצטילן. תהליך ציוד כדי להשלים את תהליכים של גז ייצור, טיהור, דחיסה, ייבוש ומילוי הנדרש עבור המסת אצטילן. יש לו את היתרונות של גדול דחיסת יחס, טוב איטום ביצועים, חיסכון באנרגיה, בטיחות ואמינות, הפחתה של זיהום, נוח לשימוש וטוב גז באיכות.

2022-04-12 ראה עוד

מה הוא את יישום שדה של גופרית ודו תחמוצת גופרית דו חמצני מדחס

את גופרית דו חמצני רכיב גופרית דו חמצני מדחס יכול להיות בשימוש יין. את גופרית דו חמצני רכיב גופרית דו חמצני מדחס גם עוזר לשמור את נדיפים חומציות הרצוי רמה. הסיבה למה יין תוויות יש מילות כגון "מכיל סולפיט" הוא בגלל גופרית דו חמצני. אם את ריכוז של גופרית ודו תחמוצת גופרית דו חמצני מדחס הוא מאוד נמוך, קשה כדי לזהות, אבל כאשר את ריכוז הוא גדול מ 50ppm, הריח של SO2 יכול להיות ריח על ידי את האף.

2022-05-09 ראה עוד

Chloromethane מדחס יצרנים לקחת שתבין איך להשתמש chloromethane

Chloromethane מדחס יצרנים תגיד לך כי chloromethane יכול להיות מיוצר באופן מסחרי על ידי תגובה של חומצה הידרוכלורית או מימן כלורי ומתנול.

2022-05-16 ראה עוד

איך לנקות את מדחס שמן סיכה מערכת?

ניקוי קבוע של מדחס שמן סיכה מערכת יכול למנוע מוגזם זיהומים ומזהמים במערכת מגרימת רציני ציוד כישלונות. איך לנקות את מדחס שמן סיכה מערכת? מה אני צריך לשים לב כאשר ניקוי? הבא הוא את זמן כדי לענות על שאלות.

2021-12-30 ראה עוד

מה צריך להיות לב בשימוש היומיומי של בורג מדחס אוויר?

את מחזור החיים של בורג אוויר מדחס הוא מאוד ארוך, בדרך כלל יותר מ 10 שנים, אבל זה לא אומר את אוויר מדחס יכול לשמש כל הזמן לאחר זה שרכשת ושתודיע לשים לתוך ייצור. אוויר מדחס הוא את אותו כמו אחרים מכאני ציוד.

2021-12-30 ראה עוד

אזורים של יישום של אתאן ב את אתאן מדחס

אתאן ב את אתאן מדחס הוא סדוק כדי להפוך אתילן: בתעשייה הכימית, אתאן משמש בעיקר כדי לייצר אתילן על ידי קיטור פיצוח. כאשר את אתאן ב את אתאן מדחס הוא מעורב עם קיטור ו מוזנת טמפרטורה גבוהה של 900 מעלות צלזיוס או מעל, את כבד פחמימנים הם סדוק לתוך אור פחמימנים.

2022-04-25 ראה עוד

ראה עוד