אודות

Bengbu AOT מדחס ושות, בע"מ ממוקם אזור ההייטק, Bengbu העיר, במחוז Anhui, מפעל היי טק. החברה היא מתמחה חברת שילוב R & D, ייצור, מכירות ושירות של מדחס מוצרים. החברה עוסקת בעיקר גבוהים יעילות, אנרגיה-חיסכון וידידותי לסביבה מיוחד גז מדחסים הנדרש על ידי תעשיות כגון מימן, ביוגז, אמוניה, גז טבעי, ותעשיות כימיות. החברה תמיד מתעקש על לוקח חדשנות טכנולוגית ......

ראה עוד

מרכז ידיעות

מבנה של לקנות הדדיות מדחס על מכירות

לקנות הדדיות מדחס על מכירות הוא סוג של חיובי עקירת מדחס, מרכיביו העיקריים כולל צילינדר, כננת חיבור מוט מנגנון, בוכנה הרכבה, אריזה (כי הוא, מדחס חותם), שסתום, גוף וקרן, צינור ואבזרים ציוד, וכו '.

2022-11-07 ראה עוד

הנחה ארגון מדחס יצרנים לקחת שתבין את יישום של ארגון

① אלומיניום תעשיית. הנחה ארגון מדחס יצרן אומר לך ארגון יכול לשמש כדי להחליף אוויר או חנקן כדי ליצור אינרטי אווירה אלומיניום תהליך ייצור; הנחה ארגון מדחס יצרן אומר לך ארגון יכול גם לעזור להסיר לא רצוי מסיס גזים במהלך degassing, כמו גם הסרת מומס מימן וחלקיקים אחרים מאלומיניום מותך.

2022-09-05 ראה עוד

התקנה דרישות של מימן גופרתי מדחס

מאמר זה יהיה להציג את התקנה דרישות של מימן גופרתי מדחס. 1. דורש מרווח וגם למקום מואר, אשר הוא תורם את תפעול ותחזוקה של מימן גופרתי מדחס. 2. הלחות היחסית של אוויר צריך להיות נמוך, את אבק צריך להיות פחות, ואת אוויר צריך להיות נקי ומאוורר היטב.

2022-04-18 ראה עוד

דימתיל אתר מדחס יצרנים לקחת שתבין איך את מדחסי עבודה

בפסקאות של הבא מאמר, את דימתיל אתר מדחס יצרנים יראה לך איך מדחסי עבודה. את דימתיל אתר מדחס יצרנים תגיד לך כי בשל שינוי לחץ בצילינדר, את אוויר הוא עבר דרך אוויר מסנן (צעיף) לתוך הצילינדר דרך צריכת שסתום.

2022-05-30 ראה עוד

שני סוגים של הטוב ביותר אמוניה מדחס

את הטוב ביותר אמוניה מדחס יצרן אומר לך הפשוטה ביותר, תנאי, אמוניה הוא גז טבעי כי הוא אחד חלק חנקן ושלושה חלקי מימן. למרות אמוניה הוא למצוא כמה נפוץ, זה יכול להיות רעיל ואפילו קטלני אם שימוש לרעה. הטוב ביותר אמוניה מדחס יצרנים תגיד לך כי זו הסיבה ביתי מקררים או מקפיאים בדרך כלל לא להשתמש אמוניה. אמוניה הוא בשימוש נרחב גדול מסחרי צ 'ילרים בשל שלה זול מחיר, ומשק בית מקררים עם אמוניה מדחסים הם לעתים קרובות עתיק.

2022-08-30 ראה עוד

גפ"מ בקבוק מילוי יצרנים לקחת שתבין מה הוא גפ"מ

גפ"מ בקבוק מילוי יצרן אומר לך פחמימני מעובה גז (להלן פחמימני מעובה גז) הוא גבוהה-איכות ויעיל אנרגיה נקייה, אשר מביא הרבה נוחות לחיים שלנו ועומד שלנו יומי בישול וחימום הצרכים.

2022-07-04 ראה עוד

תכונות של סיטונאי co2 מדחס על מכירות

סיטונאי co2 מדחס על מכירות מתייחס מדחס משמש לחצים ולספק פחמן דו חמצני גז. סיטונאי co2 מדחסי על מכירות הם בעיקר בשימוש אוריאה מכשירי סינתזת, ו לשים לב שלהם עיצוב ולהשתמש:

2022-11-14 ראה עוד

סיווג של מותאם אישית h2 מדחס מסין

על פי שונה עבודה עקרונות ומבנים פנימיים, מותאם אישית h2 מדחסי מסין יכול להיות מחולק לשני סוגים: מכאני מדחסי שאינו מכאני מדחסי.

2022-11-18 ראה עוד

ראה עוד