אודות

Bengbu AOT מדחס ושות, בע"מ ממוקם אזור ההייטק, Bengbu העיר, במחוז Anhui, מפעל היי טק. החברה היא מתמחה חברת שילוב R & D, ייצור, מכירות ושירות של מדחס מוצרים. החברה עוסקת בעיקר גבוהים יעילות, אנרגיה-חיסכון וידידותי לסביבה מיוחד גז מדחסים הנדרש על ידי תעשיות כגון מימן, ביוגז, אמוניה, גז טבעי, ותעשיות כימיות. החברה תמיד מתעקש על לוקח חדשנות טכנולוגית ......

ראה עוד

מרכז ידיעות

הנחה ארגון מדחס יצרנים לקחת שתבין את יישום של ארגון

① אלומיניום תעשיית. הנחה ארגון מדחס יצרן אומר לך ארגון יכול לשמש כדי להחליף אוויר או חנקן כדי ליצור אינרטי אווירה אלומיניום תהליך ייצור; הנחה ארגון מדחס יצרן אומר לך ארגון יכול גם לעזור להסיר לא רצוי מסיס גזים במהלך degassing, כמו גם הסרת מומס מימן וחלקיקים אחרים מאלומיניום מותך.

2022-09-05 ראה עוד

התקנה דרישות של מימן גופרתי מדחס

מאמר זה יהיה להציג את התקנה דרישות של מימן גופרתי מדחס. 1. דורש מרווח וגם למקום מואר, אשר הוא תורם את תפעול ותחזוקה של מימן גופרתי מדחס. 2. הלחות היחסית של אוויר צריך להיות נמוך, את אבק צריך להיות פחות, ואת אוויר צריך להיות נקי ומאוורר היטב.

2022-04-18 ראה עוד

דימתיל אתר מדחס יצרנים לקחת שתבין איך את מדחסי עבודה

בפסקאות של הבא מאמר, את דימתיל אתר מדחס יצרנים יראה לך איך מדחסי עבודה. את דימתיל אתר מדחס יצרנים תגיד לך כי בשל שינוי לחץ בצילינדר, את אוויר הוא עבר דרך אוויר מסנן (צעיף) לתוך הצילינדר דרך צריכת שסתום.

2022-05-30 ראה עוד

שני סוגים של הטוב ביותר אמוניה מדחס

את הטוב ביותר אמוניה מדחס יצרן אומר לך הפשוטה ביותר, תנאי, אמוניה הוא גז טבעי כי הוא אחד חלק חנקן ושלושה חלקי מימן. למרות אמוניה הוא למצוא כמה נפוץ, זה יכול להיות רעיל ואפילו קטלני אם שימוש לרעה. הטוב ביותר אמוניה מדחס יצרנים תגיד לך כי זו הסיבה ביתי מקררים או מקפיאים בדרך כלל לא להשתמש אמוניה. אמוניה הוא בשימוש נרחב גדול מסחרי צ 'ילרים בשל שלה זול מחיר, ומשק בית מקררים עם אמוניה מדחסים הם לעתים קרובות עתיק.

2022-08-30 ראה עוד

גפ"מ בקבוק מילוי יצרנים לקחת שתבין מה הוא גפ"מ

גפ"מ בקבוק מילוי יצרן אומר לך פחמימני מעובה גז (להלן פחמימני מעובה גז) הוא גבוהה-איכות ויעיל אנרגיה נקייה, אשר מביא הרבה נוחות לחיים שלנו ועומד שלנו יומי בישול וחימום הצרכים.

2022-07-04 ראה עוד

אזורים של יישום של אתאן ב את אתאן מדחס

אתאן ב את אתאן מדחס הוא סדוק כדי להפוך אתילן: בתעשייה הכימית, אתאן משמש בעיקר כדי לייצר אתילן על ידי קיטור פיצוח. כאשר את אתאן ב את אתאן מדחס הוא מעורב עם קיטור ו מוזנת טמפרטורה גבוהה של 900 מעלות צלזיוס או מעל, את כבד פחמימנים הם סדוק לתוך אור פחמימנים.

2022-04-25 ראה עוד

איך לשמור על ולנהל אצטילן מדחס

(1) ראשון, לבדוק אם את לחץ, מדי חום, עוצמת זרם חשמלי, מדי מתח אחרים מכשירי מדידה של אצטילן מדחס שלמים ללא פגע, והאם כיול זמן של אצטילן מדחס הוא חריגה.

2022-08-08 ראה עוד

איך לשמור על גופרית דו חמצני מדחס

כדי לשמור על ביצועים יציבים וחיי שירות ארוכים של גופרית דו חמצני מדחס, תחזוקה שוטפת ותחזוקה של ציוד הוא מאוד חשוב. על מנת לפתור את צריכת חשמל של בלחץ גז ואת קורוזיה של גופרית דו חמצני מדחס ציוד על ידי גז, תחזוקה טובה יותר של ציוד יהיה אמצעי חשוב כדי ביעילות לשפר את חיי השירות של ציוד.

2022-05-05 ראה עוד

ראה עוד