APIE MUS

„ Bengbu aot compressor co., ltd. “yra aukštųjų technologijų zonoje, bengbu mieste, anhui provincijoje, aukštųjų technologijų įmonėje. Bendrovė yra specializuota įmonė, integruojanti r & d, gamybos, pardavimo ir aptarnavimo kompresorių gaminių. Bendrovė daugiausia užsiima naujais didelio efektyvumo, energijos taupymo ir aplinkai draugiškais specialiais dujų kompresoriais, kuriuos reikalauja tokios pramonės šakos kaip vandenilis, biodujos, amoniakas, gamtinės dujos ir chemijos pramonė. Bendrovė visada reikalauja imtis technologinių inovacijų ......

Rodyti daugiau

žINIOS

Nuolaidų argono kompresorių gamintojai priima jus suprasti argono taikymą

-Aliuminio pramonė. Argono kompresoriaus gamintojas jums sako, kad argonas gali būti naudojamas pakeisti orą ar azotą, kad būtų sukurta inertinė atmosfera aliuminio gamybos procese; nuolaidų argono kompresoriaus gamintojas sako, kad argonas taip pat gali padėti pašalinti nepageidaujamas tirpias dujas išdeginimo metu, taip pat pašalinti ištirpusio vandenilio ir kitų dalelių iš išlydyto aliuminio.

2022-09-05 Rodyti daugiau

Vandenilio sulfido kompresoriaus įrengimo reikalavimai

Šiame straipsnyje bus pristatyti vandenilio sulfido kompresoriaus įrengimo reikalavimai. 1. reikia erdvaus ir gerai apšviestos vietos, kuri yra palanki vandenilio sulfido kompresoriaus veikimui ir priežiūrai. 2. santykinė oro drėgmė turėtų būti maža, dulkės turėtų būti mažesnės, o oras turėtų būti švarus ir gerai vėdinamas.

2022-04-18 Rodyti daugiau

Dimetileterio kompresorių gamintojai priima jus suprasti, kaip kompresoriai veikia

Toliau pateikto straipsnio punktuose dimetilo eterio kompresorių gamintojai parodys, kaip veikia kompresoriai. Dimetilo eterio kompresorių gamintojai pasakoja, kad dėl slėgio pokyčio cilinderyje oras per oro filtrą (duslintuvą) į cilindrą perduodamas per įsiurbimo vožtuvą.

2022-05-30 Rodyti daugiau

Dviejų tipų geriausias amoniako kompresorius

Geriausias amoniako kompresoriaus gamintojas pasakoja, kad paprasčiausiomis sąlygomis amoniakas yra gamtinės dujos, kurios yra viena dalis azoto ir trys dalys vandenilio. Nors amoniakas randamas kai kuriuose įprastuose valikliuose, jis gali būti toksiškas ir net mirtinas, jei jis yra netinkamai naudojamas. Geriausi amoniako kompresorių gamintojai pasakoja, kad todėl buitiniai šaldytuvai ar šaldikliai paprastai nenaudoja amoniako. Amoniakas yra plačiai naudojamas dideliuose komerciniuose šaldytuvuose dėl savo pigios kainos, o buitiniai šaldytuvai su amoniako kompresoriais dažnai yra antikvariniai.

2022-08-30 Rodyti daugiau

Lpg butelių pildymo gamintojai priima jus suprasti, kas yra lpg

Lpg butelių pildymo gamintojas sako, kad suskystintos naftos dujos (toliau-suskystintos naftos dujos) yra aukštos kokybės ir efektyvi švari energija, kuris suteikia daug patogumo mūsų gyvenimui ir atitinka mūsų kasdienius maisto gaminimo ir šildymo poreikius.

2022-07-04 Rodyti daugiau

Etano taikymo sritys etano kompresoriuje

Etanas etano kompresoriuje yra krekingas, kad būtų pagamintas etilenas: chemijos pramonėje etanas daugiausia naudojamas etilenui gaminti garų krekingo būdu. Kai etano kompresoriuje esantis etanas sumaišomas su garais ir tiekiamas aukštoje 900 laipsnių ar aukštesnėje temperatūroje, sunkūs angliavandeniliai suyra į lengvus angliavandenilius.

2022-04-25 Rodyti daugiau

Kaip išlaikyti ir valdyti acetileno kompresorių

(1) pirma, patikrinkite, ar slėgio matuokliai, termometrai, ampermetrai, voltmetrai ir kiti matavimo prietaisai acetileno kompresorius yra pilnas ir nepažeistas, ir ar viršijamas acetileno kompresoriaus kalibravimo laikas.

2022-08-08 Rodyti daugiau

Kaip išlaikyti sieros dioksido kompresorių

Norint išlaikyti stabilų našumą ir ilgą sieros dioksido kompresoriaus tarnavimo laiką, labai svarbu reguliariai prižiūrėti ir prižiūrėti įrangą. Siekiant išspręsti slėginių dujų energijos suvartojimą ir sieros dioksido kompresoriaus įrangos koroziją dujų, geresnė įrangos priežiūra bus svarbi priemonė efektyviai pagerinti įrangos tarnavimo laiką.

2022-05-05 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau