APIE MUS

„ Bengbu aot compressor co., ltd. “yra aukštųjų technologijų zonoje, bengbu mieste, anhui provincijoje, aukštųjų technologijų įmonėje. Bendrovė yra specializuota įmonė, integruojanti r & d, gamybos, pardavimo ir aptarnavimo kompresorių gaminių. Bendrovė daugiausia užsiima naujais didelio efektyvumo, energijos taupymo ir aplinkai draugiškais specialiais dujų kompresoriais, kuriuos reikalauja tokios pramonės šakos kaip vandenilis, biodujos, amoniakas, gamtinės dujos ir chemijos pramonė. Bendrovė visada reikalauja imtis technologinių inovacijų ......

Rodyti daugiau

žINIOS

Kaip išlaikyti sieros dioksido kompresorių

Norint išlaikyti stabilų našumą ir ilgą sieros dioksido kompresoriaus tarnavimo laiką, labai svarbu reguliariai prižiūrėti ir prižiūrėti įrangą. Siekiant išspręsti slėginių dujų energijos suvartojimą ir sieros dioksido kompresoriaus įrangos koroziją dujų, geresnė įrangos priežiūra bus svarbi priemonė efektyviai pagerinti įrangos tarnavimo laiką.

2022-05-05 Rodyti daugiau

Vandenilio sulfido kompresoriaus įrengimo reikalavimai

Šiame straipsnyje bus pristatyti vandenilio sulfido kompresoriaus įrengimo reikalavimai. 1. reikia erdvaus ir gerai apšviestos vietos, kuri yra palanki vandenilio sulfido kompresoriaus veikimui ir priežiūrai. 2. santykinė oro drėgmė turėtų būti maža, dulkės turėtų būti mažesnės, o oras turėtų būti švarus ir gerai vėdinamas.

2022-04-18 Rodyti daugiau

Trumpas acetileno kompresoriaus įvadas

Pagamintą dujinį acetileną užpildo kompresoriumi į plieninį cilindrą su akytu užpildu ir tirpikliu (paprastai acetonu), kad acetileno dujos būtų ištirpintos acetono skystyje, ir acetileno dujos išsiskiria iš acetono skysčio, kai naudojamos, kad acetilenas būtų vadinamas ištirpusiu acetilenu. Procesinė įranga, skirta užbaigti dujų gamybos, valymo, suspaudimo, džiovinimo ir užpildymo procesus, reikalingus acetilenui ištirpinti. Jis turi didelį suspaudimo santykį, gerą sandarinimo našumą, energijos taupymą, saugumą ir patikimumą, taršos mažinimą, patogų naudojimą ir gerą dujų kokybę.

2022-04-12 Rodyti daugiau

Kas yra sieros dioksido taikymo sritis sieros dioksido kompresoriuje

Sieros dioksido komponentas sieros dioksido kompresoriuje gali būti naudojamas vyndarystėje. Sieros dioksido komponentas sieros dioksido kompresoriuje taip pat padeda išlaikyti lakią rūgštingumą norime lygyje. Priežastis, kodėl vyno etiketėse yra tokie žodžiai kaip „ yra sulfitų “, yra dėl sieros dioksido. Jei sieros dioksido koncentracija sieros dioksido kompresoriuje yra labai maža, tai sunku aptikti, tačiau kai koncentracija yra didesnė nei 50ppm, so2 kvapas gali būti kvapas nosies.

2022-05-09 Rodyti daugiau

Chlormetano kompresorių gamintojai priima jus suprasti, kaip naudoti chlormetaną

Chlormetano kompresorių gamintojai pasakoja, kad chlormetanas gali būti gaminamas komerciškai reaguojant druskos rūgštimi arba vandenilio chloridu ir metanoliu.

2022-05-16 Rodyti daugiau

Kaip valyti kompresoriaus tepalo sistemą?

Reguliarus kompresoriaus tepimo alyvos sistemos valymas gali užkirsti kelią pernelyg dideliems priemaišoms ir teršalams sistemoje sukelti rimtus įrangos gedimus. Kaip valyti kompresoriaus tepalo sistemą? Ką turėčiau atkreipti dėmesį valant? Kitas yra laikas atsakyti į klausimus.

2021-12-30 Rodyti daugiau

Ką reikėtų atkreipti dėmesį į kasdien naudoti varžto oro kompresorius?

Varžto oro kompresoriaus gyvenimo ciklas yra labai ilgas, paprastai daugiau nei 10 metų, tačiau tai nereiškia, kad oro kompresorius gali būti naudojamas visą laiką po to, kai jis yra įsigytas ir pradėtas gaminti. Oro kompresorius yra tas pats, kaip ir kitos mechaninės įrangos.

2021-12-30 Rodyti daugiau

Etano taikymo sritys etano kompresoriuje

Etanas etano kompresoriuje yra krekingas, kad būtų pagamintas etilenas: chemijos pramonėje etanas daugiausia naudojamas etilenui gaminti garų krekingo būdu. Kai etano kompresoriuje esantis etanas sumaišomas su garais ir tiekiamas aukštoje 900 laipsnių ar aukštesnėje temperatūroje, sunkūs angliavandeniliai suyra į lengvus angliavandenilius.

2022-04-25 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau