PAR 

Bengbu aot compressor co, sia atrodas augsto tehnoloģiju zonā, bengbu city, anhui province, augsto tehnoloģiju uzņēmums. Uzņēmums ir specializēts uzņēmums, kas integrē r & d, ražošanu, kompresoru produktu pārdošanu un apkalpošanu. Uzņēmums galvenokārt nodarbojas ar jauniem augstas efektivitātes, enerģijas taupīšanas un videi draudzīgiem īpašajiem gāzes kompresoriem, ko prasa tādas nozares kā ūdeņradis, biogāze, amonjaks, dabasgāzes un ķīmiskā rūpniecība. Uzņēmums vienmēr uzstāj, ņemot tehnoloģisko inovāciju ......

skatīt vairāk

NEWS

Sērūdeņraža kompresora uzstādīšanas prasības

Šis raksts iepazīstinās ar sērūdeņraža kompresora uzstādīšanas prasībām. 1. nepieciešama plaša un labi apgaismota vieta, kas veicina ūdeņraža sulfīda kompresora darbību un uzturēšanu. 2. relatīvais gaisa mitrums ir zems, putekļiem jābūt mazāk, un gaisam jābūt tīram un labi vēdinātam.

2022-04-18 skatīt vairāk

Dimetilētera kompresoru ražotāji ņem jūs, lai saprastu, kā kompresori darbojas

Šāda raksta punktos dimetilētera kompresoru ražotāji parādīs, kā darbojas kompresori. Dimetilētera kompresoru ražotāji stāsta, ka sakarā ar spiediena maiņu cilindrā, gaiss caur gaisa filtru (muffler) tiek nodots cilindrā caur ieplūdes vārstu.

2022-05-30 skatīt vairāk

Īss acetilēna kompresora ieviešana

Ražoto gāzveida acetilēnu piepilda ar kompresoru tērauda cilindrā ar porainu pildvielu un šķīdinātāju (parasti acetonu), tā, ka acetilēna gāze tiek izšķīdināta acetona šķidrumā, un acetilēna gāze tiek atbrīvota no acetona šķidruma, kad to izmanto, tā, ka acetilēns tiek saukts par izšķīdušo acetilēnu. Procesa iekārtas, lai pabeigtu gāzes ražošanas, attīrīšanas, kompresijas, žāvēšanas un pildīšanas procesus, kas nepieciešami acetilēna šķīdināšanai. Tam ir liela kompresijas attiecība, laba blīvējuma veiktspēja, enerģijas taupīšana, drošība un uzticamība, piesārņojuma samazināšana, ērta lietošana un laba gāzes kvalitāte.

2022-04-12 skatīt vairāk

Hlormetāna kompresoru ražotāji ņem jums, lai saprastu, kā izmantot hlorometānu

Hlormetāna kompresoru ražotāji stāsta, ka hlormetānu var ražot komerciāli, reaģējot sālsskābi vai hlorūdeņraža un metanolu.

2022-05-16 skatīt vairāk

Lpg pudeles pildīšanas ražotāji ņem jūs, lai saprastu, kas ir lpg

Lpg pudeles pildīšanas ražotājs stāsta, ka sašķidrināta naftas gāze (turpmāk-sašķidrināta naftas gāze) ir augstas kvalitātes un efektīva tīra enerģija, kas sniedz daudz ērtības mūsu dzīvē un atbilst mūsu ikdienas gatavošanas un apkures vajadzībām.

2022-07-04 skatīt vairāk

Etāna lietošanas jomas etāna kompresorā

Etāns etāna kompresorā ir krekinga, lai iegūtu etilēnu: ķīmiskajā rūpniecībā etāns galvenokārt tiek izmantots etilēna ražošanai, kraukstot tvaiku. Kad etāns etāna kompresorā tiek sajaukts ar tvaiku un pievadīts augstā 900 grādu pēc celsija vai augstāka temperatūrā, smagie ogļhidrāti tiek krekingi vieglajos ogļhidrātos.

2022-04-25 skatīt vairāk

Butadiēna kompresoru ražotāji ņem jums, lai saprastu butadiēna apstrādi un uzglabāšanu

Butadiēna kompresoru ražotāji stāsta, ka butadiēna darbības piesardzības pasākumi: slēgta darbība un pilna ventilācija. Operatoriem ir jāveic īpaša apmācība un stingri jāievēro darbības procedūras. Butadiēna kompresora ražotājs stāsta, ka ir ieteicams, lai operatori, kuri izmanto butadiēnu, valkā pašgruntējošas filtra gāzes maskas (pusmaskas), ķīmiskās drošības brilles, antistatiskas darba drēbes, turēties prom no uguns un siltuma avotiem, un stingri aizliedz smēķēšanu darba vietā.

2022-06-24 skatīt vairāk

Butadiēna kompresoru ražotāji ņem jums, lai saprastu piesardzības pasākumus, lai izmantotu butadiēnu

1. pirmā palīdzība. Butadiēna kompresora ražotājs stāsta, ka, ja butadiēns nonāk saskarē ar ādu: nekavējoties noņemiet piesārņoto apģērbu un noskalojiet ar daudz tekoša ūdens vismaz 15 minūtes. Saņemiet medicīnisko palīdzību; acu kontakts: paceliet plakstiņus un noplūst ar tekošu ūdeni vai sālītu. Iegūt medicīnisko palīdzību; ieelpošana: ātri noņemt svaigā gaisā. Turēt elpceļu atvērt. Ja elpošana ir sarežģīta, dod skābekli. Ja elpošana apstājas, nekavējoties dodiet mākslīgo elpošanu un meklējiet medicīnisko palīdzību.

2022-06-27 skatīt vairāk

skatīt vairāk