PAR 

Bengbu aot compressor co, sia atrodas augsto tehnoloģiju zonā, bengbu city, anhui province, augsto tehnoloģiju uzņēmums. Uzņēmums ir specializēts uzņēmums, kas integrē r & d, ražošanu, kompresoru produktu pārdošanu un apkalpošanu. Uzņēmums galvenokārt nodarbojas ar jauniem augstas efektivitātes, enerģijas taupīšanas un videi draudzīgiem īpašajiem gāzes kompresoriem, ko prasa tādas nozares kā ūdeņradis, biogāze, amonjaks, dabasgāzes un ķīmiskā rūpniecība. Uzņēmums vienmēr uzstāj, ņemot tehnoloģisko inovāciju ......

skatīt vairāk

NEWS

Struktūra pirkt turp kompresors par pārdošanu

Pirkt turp kompresors par pārdošanu ir tipa pozitīva pārvietošanās kompresors, tās galvenās sastāvdaļas ietver cilindru, crank savienojoša stieņa mehānismu, virzuļa montāža, iepakojums (tas ir, kompresora blīvējums), vārsts, ķermeņa un pamatu, cauruļvadu un piederumu iekārtas utt.

2022-11-07 skatīt vairāk

Atlaide argona kompresoru ražotāji ņem jūs, lai saprastu argona pielietojumu

· Alumīnija rūpniecība. Atlaide argona kompresoru ražotājs stāsta, ka argonu var izmantot, lai aizstātu gaisu vai slāpekli, lai izveidotu inertu atmosfēru alumīnija ražošanas procesā; atlaide argona kompresoru ražotājs stāsta, ka argons var arī palīdzēt noņemt nevēlamas šķīstošas gāzes degazēšanas laikā, kā arī noņemt izšķīdušo ūdeņradi un citas daļiņas no izkausēta alumīnija.

2022-09-05 skatīt vairāk

Sērūdeņraža kompresora uzstādīšanas prasības

Šis raksts iepazīstinās ar sērūdeņraža kompresora uzstādīšanas prasībām. 1. nepieciešama plaša un labi apgaismota vieta, kas veicina ūdeņraža sulfīda kompresora darbību un uzturēšanu. 2. relatīvais gaisa mitrums ir zems, putekļiem jābūt mazāk, un gaisam jābūt tīram un labi vēdinātam.

2022-04-18 skatīt vairāk

Dimetilētera kompresoru ražotāji ņem jūs, lai saprastu, kā kompresori darbojas

Šāda raksta punktos dimetilētera kompresoru ražotāji parādīs, kā darbojas kompresori. Dimetilētera kompresoru ražotāji stāsta, ka sakarā ar spiediena maiņu cilindrā, gaiss caur gaisa filtru (muffler) tiek nodots cilindrā caur ieplūdes vārstu.

2022-05-30 skatīt vairāk

Divu veidu labākais amonjaka kompresors

Labākais amonjaka kompresora ražotājs jums stāsta, ka vienkāršākajā ziņā amonjaks ir dabasgāze, kas ir viena daļa slāpekļa un trīs daļas ūdeņraža. Lai gan amonjaks ir sastopams dažos kopējos tīrīšanas līdzekļos, tas var būt toksisks un pat nāvējošs, ja tas tiek ļaunprātīgi izmantots. Labākie amonjaka kompresoru ražotāji jums saka, ka tāpēc mājsaimniecības ledusskapji vai saldētavas parasti neizmanto amonjaku. Amonjaks plaši tiek izmantots lielos komerciālos dzesētājos, pateicoties tās lētai cenai, un mājsaimniecības ledusskapji ar amonjaka kompresoriem bieži ir antīki.

2022-08-30 skatīt vairāk

Lpg pudeles pildīšanas ražotāji ņem jūs, lai saprastu, kas ir lpg

Lpg pudeles pildīšanas ražotājs stāsta, ka sašķidrināta naftas gāze (turpmāk-sašķidrināta naftas gāze) ir augstas kvalitātes un efektīva tīra enerģija, kas sniedz daudz ērtības mūsu dzīvē un atbilst mūsu ikdienas gatavošanas un apkures vajadzībām.

2022-07-04 skatīt vairāk

Etāna lietošanas jomas etāna kompresorā

Etāns etāna kompresorā ir krekinga, lai iegūtu etilēnu: ķīmiskajā rūpniecībā etāns galvenokārt tiek izmantots etilēna ražošanai, kraukstot tvaiku. Kad etāns etāna kompresorā tiek sajaukts ar tvaiku un pievadīts augstā 900 grādu pēc celsija vai augstāka temperatūrā, smagie ogļhidrāti tiek krekingi vieglajos ogļhidrātos.

2022-04-25 skatīt vairāk

Produkta iezīmes pirkt turp kompresors par pārdošanu

1. sakarā ar dizaina principu, ir noteiktas daudzas īpašības pirkt turp kompresori par pārdošanu. Piemēram, pirkt turp kompresors pārdošanas ir daudzas kustīgās daļas, ieskaitot ieplūdes vārstu, izplūdes vārstu, virzuļa, virzuļa gredzenu, savienojošo stieni, kloķvārpstu, gultņu krūmu, uc;

2022-11-04 skatīt vairāk

skatīt vairāk