PAR 

Bengbu aot compressor co, sia atrodas augsto tehnoloģiju zonā, bengbu city, anhui province, augsto tehnoloģiju uzņēmums. Uzņēmums ir specializēts uzņēmums, kas integrē r & d, ražošanu, kompresoru produktu pārdošanu un apkalpošanu. Uzņēmums galvenokārt nodarbojas ar jauniem augstas efektivitātes, enerģijas taupīšanas un videi draudzīgiem īpašajiem gāzes kompresoriem, ko prasa tādas nozares kā ūdeņradis, biogāze, amonjaks, dabasgāzes un ķīmiskā rūpniecība. Uzņēmums vienmēr uzstāj, ņemot tehnoloģisko inovāciju ......

skatīt vairāk

NEWS

Kā uzturēt sēra dioksīda kompresoru

Lai saglabātu stabilu veiktspēju un ilgu kalpošanas laiku sēra dioksīda kompresoru, regulāra apkope un iekārtu uzturēšana ir ļoti svarīga. Lai atrisinātu spiediena gāzes enerģijas patēriņu un sēra dioksīda kompresora iekārtu koroziju ar gāzi, labāka iekārtu uzturēšana būs svarīgs līdzeklis, lai efektīvi uzlabotu iekārtas kalpošanas laiku.

2022-05-05 skatīt vairāk

Sērūdeņraža kompresora uzstādīšanas prasības

Šis raksts iepazīstinās ar sērūdeņraža kompresora uzstādīšanas prasībām. 1. nepieciešama plaša un labi apgaismota vieta, kas veicina ūdeņraža sulfīda kompresora darbību un uzturēšanu. 2. relatīvais gaisa mitrums ir zems, putekļiem jābūt mazāk, un gaisam jābūt tīram un labi vēdinātam.

2022-04-18 skatīt vairāk

Īss acetilēna kompresora ieviešana

Ražoto gāzveida acetilēnu piepilda ar kompresoru tērauda cilindrā ar porainu pildvielu un šķīdinātāju (parasti acetonu), tā, ka acetilēna gāze tiek izšķīdināta acetona šķidrumā, un acetilēna gāze tiek atbrīvota no acetona šķidruma, kad to izmanto, tā, ka acetilēns tiek saukts par izšķīdušo acetilēnu. Procesa iekārtas, lai pabeigtu gāzes ražošanas, attīrīšanas, kompresijas, žāvēšanas un pildīšanas procesus, kas nepieciešami acetilēna šķīdināšanai. Tam ir liela kompresijas attiecība, laba blīvējuma veiktspēja, enerģijas taupīšana, drošība un uzticamība, piesārņojuma samazināšana, ērta lietošana un laba gāzes kvalitāte.

2022-04-12 skatīt vairāk

Kāda ir sēra dioksīda pielietojuma lauks sēra dioksīda kompresorā

Sēra dioksīda komponents sēra dioksīda kompresorā var izmantot vīna gatavošanā. Sēra dioksīda komponents sēra dioksīda kompresorā arī palīdz saglabāt gaistošo skābumu vēlamajā līmenī. Iemesls, kāpēc vīna etiķetēm ir tādi vārdi kā "satur sulfītus", ir sēra dioksīda dēļ. Ja sēra dioksīda koncentrācija sēra dioksīda kompresorā ir ļoti zema, to ir grūti noteikt, bet, ja koncentrācija ir lielāka par 50ppm, so2 smarža var būt smarža ar degunu.

2022-05-09 skatīt vairāk

Hlormetāna kompresoru ražotāji ņem jums, lai saprastu, kā izmantot hlorometānu

Hlormetāna kompresoru ražotāji stāsta, ka hlormetānu var ražot komerciāli, reaģējot sālsskābi vai hlorūdeņraža un metanolu.

2022-05-16 skatīt vairāk

Kā tīrīt kompresora eļļošanas eļļas sistēmu?

Regulāra kompresora eļļošanas eļļas sistēmas tīrīšana var novērst pārmērīga piemaisījumi un piesārņojumi sistēmā izraisīt nopietnas iekārtas neveiksmes. Kā tīrīt kompresora eļļošanas eļļas sistēmu? Uz ko man jāpievērš uzmanība tīrīšanas laikā? Nākamais ir laiks, lai atbildētu uz jautājumiem.

2021-12-30 skatīt vairāk

Ko vajadzētu pievērst uzmanību ikdienas lietošanas skrūvju gaisa kompresors?

Skrūvju gaisa kompresora dzīves cikls ir ļoti garš, parasti vairāk nekā 10 gadus, bet tas nenozīmē, ka gaisa kompresoru var izmantot visu laiku pēc tam, kad to iegādājas un nodod ražošanā. Gaisa kompresors ir tāds pats kā citu mehānisko iekārtu.

2021-12-30 skatīt vairāk

Etāna lietošanas jomas etāna kompresorā

Etāns etāna kompresorā ir krekinga, lai iegūtu etilēnu: ķīmiskajā rūpniecībā etāns galvenokārt tiek izmantots etilēna ražošanai, kraukstot tvaiku. Kad etāns etāna kompresorā tiek sajaukts ar tvaiku un pievadīts augstā 900 grādu pēc celsija vai augstāka temperatūrā, smagie ogļhidrāti tiek krekingi vieglajos ogļhidrātos.

2022-04-25 skatīt vairāk

skatīt vairāk