O FIRMIE 

Bengbu AOT Compressor Co., Ltd. znajduje się w strefie high-tech, Bengbu City, prowincja Anhui, przedsiębiorstwo high-tech. Firma jest wyspecjalizowaną firmą integrującą badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis produktów sprężarkowych. Firma zajmuje się głównie nowymi wysokowydajnymi, energooszczędnymi i przyjaznymi dla środowiska specjalnymi sprężarkami gazu wymaganymi w branżach takich jak wodór, biogaz, amoniak, gaz ziemny i przemysł chemiczny. Firma zawsze nalega na podejmowanie innowacji technologicznych ......

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Struktura kupowania sprężarki tłokowej w sprzedaży

Kup sprężarkę tłokową w sprzedaży jest rodzajem sprężarki wyporowej, jej główne elementy obejmują cylinder, mechanizm korbowodu korbowego, zespół tłoka, opakowanie (czyli uszczelnienie sprężarki), zawór, korpus i fundament, sprzęt do rurociągów i akcesoriów itp.

2022-11-07 Zobacz więcej

Rabat Producenci sprężarek argonowych pozwalają zrozumieć zastosowanie argonu

① Przemysł aluminiowy. Producent sprężarek argonu z rabatem informuje, że argon może być użyty do zastąpienia powietrza lub azotu w celu stworzenia obojętnej atmosfery w procesie produkcji aluminium; Producent kompresora argonu z rabatem mówi, że argon może również pomóc w usuwaniu niepożądanych rozpuszczalnych gazów podczas odgazowywania, a także w usuwaniu rozpuszczonego wodoru i innych cząstek ze stopionego aluminium.

2022-09-05 Zobacz więcej

Wymagania instalacyjne sprężarki siarkowodowej

W tym artykule zostaną wprowadzone wymagania instalacyjne sprężarki siarkowodoru. 1. wymaga przestronne i dobrze oświetlone miejsce, które sprzyja eksploatacji i konserwacji sprężarki siarkowodoru. 2. wilgotność względna powietrza powinna być niska, kurz powinien być mniejszy, a powietrze powinno być czyste i dobrze wentylowane.

2022-04-18 Zobacz więcej

Producenci sprężarek eteru dimetylowego pozwalają zrozumieć, jak działają sprężarki

W akapitach następnego artykułu producenci sprężarek eteru dimetylowego pokażą, jak działają sprężarki. Producenci sprężarek eteru dimetylowego informują, że ze względu na zmianę ciśnienia w cylindrze powietrze jest przepuszczane przez filtr powietrza (tłumik) do cylindra przez zawór wlotowy.

2022-05-30 Zobacz więcej

Dwa rodzaje najlepszej sprężarki amoniaku

Najlepszy producent sprężarek amoniaku mówi, że w najprostszych słowach amoniak jest gazem ziemnym, który składa się z jednej części azotu i trzech części wodoru. Chociaż amoniak znajduje się w niektórych popularnych środkach czyszczących, może być toksyczny, a nawet śmiertelny, jeśli zostanie niewłaściwie użyty. Najlepsi producenci sprężarek amoniaku mówią, że właśnie dlatego domowe lodówki lub zamrażarki zazwyczaj nie używają amoniaku. Amoniak jest szeroko stosowany w dużych komercyjnych agregatach chłodniczych ze względu na niską cenę, a domowe lodówki ze sprężarkami amoniaku są często antyczne.

2022-08-30 Zobacz więcej

Producenci napełniania butelek LPG pozwalają zrozumieć, co to jest LPG

Producent butelek LPG informuje, że skroplony gaz ropopochodny (zwany dalej skroplonym gazem ropopochodnym) to wysokiej jakości i wydajna czysta energia, która zapewnia wiele wygody w naszym życiu i spełnia nasze codzienne potrzeby związane z gotowaniem i ogrzewa niem.

2022-07-04 Zobacz więcej

Cechy hurtowej sprężarki co2 w sprzedaży

Sprzedaż hurtowa sprężarek co2 odnosi się do sprężarki używanej do zwiększania ciśnienia i dostarczania dwutlenku węgla. Sprzedaż hurtowa sprężarek co2 jest wykorzystywana głównie w urządzeniach do syntezy mocznika i należy zwrócić uwagę na ich konstrukcję i zastosowanie:

2022-11-14 Zobacz więcej

Wymagania dotyczące wyboru dostawców sprężarek H2 z rabatu w Chinach

Wymagania dotyczące wyboru jednostki. Rabat dostawców sprężarek h2 Chiny są ogólnie podzielone na dwie kategorie: typ turbiny i typ objętościowy. Wybór dostawców sprężarek H2 z rabatem w Chinach zależy całkowicie od wymagań technicznych użytkownika. Na przykład rodzaj gazu, przemieszczenie objętościowe, ciśnienie do osiągnięcia itp.

2022-11-23 Zobacz więcej

Zobacz więcej