O FIRMIE 

Bengbu AOT Compressor Co., Ltd. znajduje się w strefie high-tech, Bengbu City, prowincja Anhui, przedsiębiorstwo high-tech. Firma jest wyspecjalizowaną firmą integrującą badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis produktów sprężarkowych. Firma zajmuje się głównie nowymi wysokowydajnymi, energooszczędnymi i przyjaznymi dla środowiska specjalnymi sprężarkami gazu wymaganymi w branżach takich jak wodór, biogaz, amoniak, gaz ziemny i przemysł chemiczny. Firma zawsze nalega na podejmowanie innowacji technologicznych ......

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Jak utrzymać sprężarkę dwutlenku siarki

Aby utrzymać stabilną wydajność i długą żywotność sprężarki dwutlenku siarki, bardzo ważna jest regularna konserwacja i konserwacja sprzętu. Aby rozwiązać problem zużycia energii przez gaz pod ciśnieniem i korozji sprzętu sprężarki dwutlenku siarki przez gaz, lepsza konserwacja sprzętu będzie ważnym środkiem do skutecznej poprawy żywotności sprzętu.

2022-05-05 Zobacz więcej

Wymagania instalacyjne sprężarki siarkowodowej

W tym artykule zostaną wprowadzone wymagania instalacyjne sprężarki siarkowodoru. 1. wymaga przestronne i dobrze oświetlone miejsce, które sprzyja eksploatacji i konserwacji sprężarki siarkowodoru. 2. wilgotność względna powietrza powinna być niska, kurz powinien być mniejszy, a powietrze powinno być czyste i dobrze wentylowane.

2022-04-18 Zobacz więcej

Krótkie wprowadzenie sprężarki acetylenu

Wytworzony gazowy acetylen jest napełniany sprężarką do stalowego cylindra z porowatym wypełniaczem i rozpuszczalnikiem (ogólnie acetonem), tak że gaz acetylenowy rozpuszcza się w cieczy acetonowej, a acetylen jest uwalniany z cieczy acetonowej, gdy jest używany, tak że acetylen jest nazywany rozpuszczonym acetylenem. Sprzęt procesowy do ukończenia procesów produkcji gazu, oczyszczania, sprężania, suszenia i napełniania wymaganych do rozpuszczania acetylenu. Ma zalety dużego stopnia sprężania, dobrej wydajności uszczelniania, oszczędności energii, bezpieczeństwa i niezawodności, redukcji zanieczyszczeń, wygodnego użytkowania i dobrej jakości gazu.

2022-04-12 Zobacz więcej

Jakie jest pole zastosowania dwutlenku siarki w sprężarce dwutlenku siarki

Składnik dwutlenku siarki w sprężarce dwutlenku siarki może być stosowany w produkcji wina. Składnik dwutlenku siarki w sprężarce dwutlenku siarki pomaga również utrzymać kwasowość lotną na pożądanym poziomie. Powodem, dla którego etykiety wina zawierają takie słowa, jak „ zawiera siarczyny ”, jest dwutlenek siarki. Jeśli stężenie dwutlenku siarki w sprężarce dwutlenku siarki jest bardzo niskie, jest trudne do wykrycia, ale gdy stężenie jest większe niż 50ppm, zapach SO2 może być wyczuwany przez nos.

2022-05-09 Zobacz więcej

Producenci sprężarek chlorometanu pozwalają zrozumieć, jak używać chlorometanu

Producenci sprężarek chlorometanu mówią, że chlorometan może być produkowany komercyjnie w reakcji kwasu solnego lub chlorowodoru i metanolu.

2022-05-16 Zobacz więcej

Jak wyczyścić układ oleju smarowego sprężarki?

Regularne czyszczenie układu oleju smarowego sprężarki może zapobiec poważnym awariom sprzętu powodującym nadmierne zanieczyszczenia i zanieczyszczenia w układzie. Jak wyczyścić układ oleju smarowego sprężarki? Na co powinienem zwrócić uwagę podczas czyszczenia? Następny jest czas, aby odpowiedzieć na pytania.

2021-12-30 Zobacz więcej

Na co należy zwrócić uwagę w codziennym użytkowaniu sprężarki śrubowej?

Cykl życia śrubowej sprężarki powietrza jest bardzo długi, na ogół ponad 10 lat, ale nie oznacza to, że sprężarka powietrza może być używana przez cały czas po zakupie i wprowadzeniu do produkcji. Sprężarka powietrza jest taka sama jak inne urządzenia mechaniczne.

2021-12-30 Zobacz więcej

Obszary zastosowania etanu w sprężarce etanu

Etan w sprężarce etanu jest pęknięty w celu wytworzenia etylenu: W przemyśle chemicznym etan jest używany głównie do produkcji etylenu przez kraking parowy. Kiedy etan w sprężarce etanu jest mieszany z parą wodną i podawany do wysokiej temperatury 900 stopni Celsjusza lub wyższej, ciężkie węglowodory są rozłupywane na lekkie węglowodory.

2022-04-25 Zobacz więcej

Zobacz więcej