O FIRMIE 

Bengbu AOT Compressor Co., Ltd. znajduje się w strefie high-tech, Bengbu City, prowincja Anhui, przedsiębiorstwo high-tech. Firma jest wyspecjalizowaną firmą integrującą badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis produktów sprężarkowych. Firma zajmuje się głównie nowymi wysokowydajnymi, energooszczędnymi i przyjaznymi dla środowiska specjalnymi sprężarkami gazu wymaganymi w branżach takich jak wodór, biogaz, amoniak, gaz ziemny i przemysł chemiczny. Firma zawsze nalega na podejmowanie innowacji technologicznych ......

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Rabat Producenci sprężarek argonowych pozwalają zrozumieć zastosowanie argonu

① Przemysł aluminiowy. Producent sprężarek argonu z rabatem informuje, że argon może być użyty do zastąpienia powietrza lub azotu w celu stworzenia obojętnej atmosfery w procesie produkcji aluminium; Producent kompresora argonu z rabatem mówi, że argon może również pomóc w usuwaniu niepożądanych rozpuszczalnych gazów podczas odgazowywania, a także w usuwaniu rozpuszczonego wodoru i innych cząstek ze stopionego aluminium.

2022-09-05 Zobacz więcej

Wymagania instalacyjne sprężarki siarkowodowej

W tym artykule zostaną wprowadzone wymagania instalacyjne sprężarki siarkowodoru. 1. wymaga przestronne i dobrze oświetlone miejsce, które sprzyja eksploatacji i konserwacji sprężarki siarkowodoru. 2. wilgotność względna powietrza powinna być niska, kurz powinien być mniejszy, a powietrze powinno być czyste i dobrze wentylowane.

2022-04-18 Zobacz więcej

Producenci sprężarek eteru dimetylowego pozwalają zrozumieć, jak działają sprężarki

W akapitach następnego artykułu producenci sprężarek eteru dimetylowego pokażą, jak działają sprężarki. Producenci sprężarek eteru dimetylowego informują, że ze względu na zmianę ciśnienia w cylindrze powietrze jest przepuszczane przez filtr powietrza (tłumik) do cylindra przez zawór wlotowy.

2022-05-30 Zobacz więcej

Dwa rodzaje najlepszej sprężarki amoniaku

Najlepszy producent sprężarek amoniaku mówi, że w najprostszych słowach amoniak jest gazem ziemnym, który składa się z jednej części azotu i trzech części wodoru. Chociaż amoniak znajduje się w niektórych popularnych środkach czyszczących, może być toksyczny, a nawet śmiertelny, jeśli zostanie niewłaściwie użyty. Najlepsi producenci sprężarek amoniaku mówią, że właśnie dlatego domowe lodówki lub zamrażarki zazwyczaj nie używają amoniaku. Amoniak jest szeroko stosowany w dużych komercyjnych agregatach chłodniczych ze względu na niską cenę, a domowe lodówki ze sprężarkami amoniaku są często antyczne.

2022-08-30 Zobacz więcej

Producenci napełniania butelek LPG pozwalają zrozumieć, co to jest LPG

Producent butelek LPG informuje, że skroplony gaz ropopochodny (zwany dalej skroplonym gazem ropopochodnym) to wysokiej jakości i wydajna czysta energia, która zapewnia wiele wygody w naszym życiu i spełnia nasze codzienne potrzeby związane z gotowaniem i ogrzewa niem.

2022-07-04 Zobacz więcej

Obszary zastosowania etanu w sprężarce etanu

Etan w sprężarce etanu jest pęknięty w celu wytworzenia etylenu: W przemyśle chemicznym etan jest używany głównie do produkcji etylenu przez kraking parowy. Kiedy etan w sprężarce etanu jest mieszany z parą wodną i podawany do wysokiej temperatury 900 stopni Celsjusza lub wyższej, ciężkie węglowodory są rozłupywane na lekkie węglowodory.

2022-04-25 Zobacz więcej

Jak utrzymać i zarządzać sprężarką acetylenu

(1) Najpierw sprawdź, czy manometry, termometry, ammetry, woltomierze i inne przyrządy pomiarowe sprężarki acetylenowej są kompletne i nienaruszone oraz czy czas kalibracji sprężarki acetylenowej został przekroczony.

2022-08-08 Zobacz więcej

Jak utrzymać sprężarkę dwutlenku siarki

Aby utrzymać stabilną wydajność i długą żywotność sprężarki dwutlenku siarki, bardzo ważna jest regularna konserwacja i konserwacja sprzętu. Aby rozwiązać problem zużycia energii przez gaz pod ciśnieniem i korozji sprzętu sprężarki dwutlenku siarki przez gaz, lepsza konserwacja sprzętu będzie ważnym środkiem do skutecznej poprawy żywotności sprzętu.

2022-05-05 Zobacz więcej

Zobacz więcej