HAKKıNDA

Bengbu AOT Kompresör Co, Ltd Yüksek Teknoloji Bölgesi, Bengbu Şehri, Anhui Eyaleti, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Şirket, Ar-Ge, üretim, satış ve kompresör ürünlerinin servisini entegre eden uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket esas olarak hidrojen, biyogaz, amonyak, doğal gaz ve kimya endüstrileri gibi endüstrilerin ihtiyaç duyduğu yeni yüksek verimli, enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu özel gaz kompresörleri ile uğraşmaktadır. Şirket her zaman teknolojik yenilik almakta ısrar ediyor ......

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Satışta Buy pistonlu kompresörün yapısı

Satışta Buy pistonlu kompresör bir tür pozitif deplasman kompresörüdür, ana bileşenleri bir silindir, krank bağlantı kolu mekanizması, piston montajı, paketleme (yani, kompresör contası), valf, gövde ve temel, boru hattı ve aksesuar ekipmanı, vb.


Discgon compressor rgon kompresör üreticileri, Argon uygulamasını anlamanızı sağlar

AAluminum endüstrisi. Disc. gon rgon kompresör üreticisi, argon, alüminyum üretim sürecinde inert bir atmosfer oluşturmak için hava veya nitrojeni değiştirmek için kullanılabileceğini söyler; Disc. gon rgon kompresör üreticisi, argon'un da gaz giderme sırasında istenmeyen çözünebilir gazların giderilmesine yardımcı olabileceğini, ayrıca çözünmüş hidrojen ve diğer partiküllerin erimiş alüminyumdan çıkarılmasını da söyler.


Hidrojen Sülfür Kompresörünün kurulum gereksinimleri

Bu makale Hidrojen Sülfür Kompresörünün kurulum gereksinimlerini tanıtacaktır. 1. Hidrojen Sülfür Kompresörünün çalışması ve bakımı için elverişli olan geniş ve iyi aydınlatılmış bir yer gerektirir. 2. havanın bağıl nemi düşük olmalı, toz daha az olmalı ve hava temiz ve iyi havalandırılmış olmalıdır.


Dimetil eter kompresör üreticileri, kompresörlerin nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olur

Aşağıdaki makalenin paragraflarında, Dimetil eter kompresör üreticileri size kompresörlerin nasıl çalıştığını gösterecektir. Dimetil eter kompresör üreticileri, silindirdeki basınçtaki değişiklik nedeniyle havanın hava filtresinden (susturucu) emme valfinden silindire geçirildiğini söyler.


Wo wo ammonia est amonyak kompresörü türleri

The en iyi amonyak kompresörü üreticisi, en basit şartlarda, amonyak bir parça azot ve üç parça hidrojen olan doğal bir gazdır. Alammonia amonyak bazı yaygın temizleyicilerde bulunur, yanlış kullanılırsa toksik ve hatta ölümcül olabilir. Best amonyak kompresörü üreticileri, ev tipi buzdolapları veya dondurucuların genellikle amonyak kullanmadığını size söyler. Ammonia, ucuz fiyatı ve amonyak kompresörlü ev tipi buzdolapları nedeniyle büyük ticari soğutucularda yaygın olarak kullanılmaktadır.


LPG şişe dolum üreticileri LPG nedir anlamak için sizi alır

LPG şişe dolum üreticisi, sıvılaştırılmış petrol gazının (bundan sonra sıvılaştırılmış petrol gazı olarak anılacaktır), hayatımıza çok kolaylık sağlayan ve günlük pişirme ve ısıtma ihtiyaçlarımızı karşılayan yüksek kaliteli ve verimli bir temiz enerji olduğunu söyler.


Etan kompresörde etan uygulama alanları

Ethane kompresöründeki etan, etilen yapmak için kırılır: Kimya endüstrisinde, etan esas olarak buhar çatlaması ile etilen üretmek için kullanılır. Etan kompresördeki etan buharla karıştırılıp 900 santigrat derece veya üzeri yüksek bir sıcaklığa beslendiğinde, ağır hidrokarbonlar kırılarak hafif hidrokarbonlar kırılır.


Satışta Buy pistonlu kompresörün ürün özellikleri

1. Due tasarım prensibine, satışlarda reciprocating uy pistonlu kompresörlerin birçok özelliği belirlenir. Fveya örnek, satışlarda Buy pistonlu kompresör, emme valfi, egzoz valfi, piston, piston halkası, biyel, krank mili, rulman çalı, vb. dahil olmak üzere birçok hareketli parçaya sahiptir;


daha fazla göster