HAKKıNDA

Bengbu AOT Kompresör Co, Ltd Yüksek Teknoloji Bölgesi, Bengbu Şehri, Anhui Eyaleti, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Şirket, Ar-Ge, üretim, satış ve kompresör ürünlerinin servisini entegre eden uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket esas olarak hidrojen, biyogaz, amonyak, doğal gaz ve kimya endüstrileri gibi endüstrilerin ihtiyaç duyduğu yeni yüksek verimli, enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu özel gaz kompresörleri ile uğraşmaktadır. Şirket her zaman teknolojik yenilik almakta ısrar ediyor ......

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Hidrojen Sülfür Kompresörünün kurulum gereksinimleri

Bu makale Hidrojen Sülfür Kompresörünün kurulum gereksinimlerini tanıtacaktır. 1. Hidrojen Sülfür Kompresörünün çalışması ve bakımı için elverişli olan geniş ve iyi aydınlatılmış bir yer gerektirir. 2. havanın bağıl nemi düşük olmalı, toz daha az olmalı ve hava temiz ve iyi havalandırılmış olmalıdır.


Dimetil eter kompresör üreticileri, kompresörlerin nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olur

Aşağıdaki makalenin paragraflarında, Dimetil eter kompresör üreticileri size kompresörlerin nasıl çalıştığını gösterecektir. Dimetil eter kompresör üreticileri, silindirdeki basınçtaki değişiklik nedeniyle havanın hava filtresinden (susturucu) emme valfinden silindire geçirildiğini söyler.


Asetilen Kompresörün Kısa Tanıtımı

Üretilen gaz halindeki asetilen, bir kompresör ile gözenekli bir dolgu maddesi ve bir çözücü (genellikle aseton) ile çelik bir silindire doldurulur, böylece asetilen gazı aseton sıvısında çözülür ve asetilen gazı, kullanıldığında aseton sıvıdan salınır, böylece asetilen çözünmüş asetilen olarak adlandırılır. Asetilen çözünmesi için gerekli olan gaz üretimi, saflaştırma, sıkıştırma, kurutma ve doldurma işlemlerini tamamlamak için proses ekipmanı. Büyük sıkıştırma oranı, iyi sızdırmazlık performansı, enerji tasarrufu, güvenlik ve güvenilirlik, kirliliğin azaltılması, rahat kullanım ve iyi gaz kalitesi avantajlarına sahiptir.


LPG şişe dolum üreticileri LPG nedir anlamak için sizi alır

LPG şişe dolum üreticisi, sıvılaştırılmış petrol gazının (bundan sonra sıvılaştırılmış petrol gazı olarak anılacaktır), hayatımıza çok kolaylık sağlayan ve günlük pişirme ve ısıtma ihtiyaçlarımızı karşılayan yüksek kaliteli ve verimli bir temiz enerji olduğunu söyler.


Etan kompresörde etan uygulama alanları

Ethane kompresöründeki etan, etilen yapmak için kırılır: Kimya endüstrisinde, etan esas olarak buhar çatlaması ile etilen üretmek için kullanılır. Etan kompresördeki etan buharla karıştırılıp 900 santigrat derece veya üzeri yüksek bir sıcaklığa beslendiğinde, ağır hidrokarbonlar kırılarak hafif hidrokarbonlar kırılır.


Bütadien kompresör üreticileri, bütadienin kullanımı ve depolanmasını anlamanıza yardımcı olur

Bütadien kompresör üreticileri size bütadien operasyonunun önlemlerini söyler: kapalı çalışma ve tam havalandırma. Operatörler özel eğitimden geçmeli ve işletim prosedürlerine kesinlikle uymalıdır. Bütadien kompresör üreticisi, bütadien kullanan operatörlerin kendinden emişli filtre gaz maskeleri (yarım maske), kimyasal güvenlik gözlükleri, antistatik iş kıyafetleri takmaları, ateş ve ısı kaynaklarından uzak durmaları ve sigara içmeyi kesinlikle yasaklamalarının tavsiye edildiğini söylüyor. işyeri.


Bütadien kompresör üreticileri, Butadien kullanımına ilişkin önlemleri anlamanızı sağlar

1. ilk yardım. Bütadien kompresör üreticisi size şunu söyler: Butadien ciltle temas ederse: Kirlenmiş giysileri derhal çıkarın ve en az 15 dakika bol miktarda akan su ile durulayın. Tıbbi yardım alın; Göz Teması: Göz kapaklarını kaldırın ve akan su veya tuzlu suyla yıkayın. Tıbbi yardım alın; Soluma: Hızlı bir şekilde temiz havaya çıkarın. Hava yolunu açık tutun. Nefes almak zorsa oksijen verin. Solunum durursa, derhal suni solunum yapın ve tıbbi yardım alın.


Asetilen kompresörün bakımı ve yönetimi

(1) Öncelikle, Asetilen kompresörün basınç göstergelerinin, termometrelerin, ampermetrelerin, voltmetrelerin ve diğer ölçüm cihazlarının eksiksiz ve sağlam olup olmadığını ve asetilen kompresörün kalibrasyon süresinin aşılıp aşılmadığını kontrol edin.


daha fazla göster