HAKKıNDA

Bengbu AOT Kompresör Co, Ltd Yüksek Teknoloji Bölgesi, Bengbu Şehri, Anhui Eyaleti, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Şirket, Ar-Ge, üretim, satış ve kompresör ürünlerinin servisini entegre eden uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket esas olarak hidrojen, biyogaz, amonyak, doğal gaz ve kimya endüstrileri gibi endüstrilerin ihtiyaç duyduğu yeni yüksek verimli, enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu özel gaz kompresörleri ile uğraşmaktadır. Şirket her zaman teknolojik yenilik almakta ısrar ediyor ......

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Kükürt Dioksit Kompresörü Nasıl Korunur?

Kükürt dioksit kompresörünün istikrarlı performansını ve uzun servis ömrünü korumak için, ekipmanın düzenli bakımı ve bakımı çok önemlidir. Basınçlı gazın güç tüketimini ve Kükürt dioksit kompresör ekipmanının gaz tarafından korozyonunu çözmek için, ekipmanın daha iyi bakımı, ekipmanın servis ömrünü etkin bir şekilde iyileştirmek için önemli bir araç olacaktır.


Hidrojen Sülfür Kompresörünün kurulum gereksinimleri

Bu makale Hidrojen Sülfür Kompresörünün kurulum gereksinimlerini tanıtacaktır. 1. Hidrojen Sülfür Kompresörünün çalışması ve bakımı için elverişli olan geniş ve iyi aydınlatılmış bir yer gerektirir. 2. havanın bağıl nemi düşük olmalı, toz daha az olmalı ve hava temiz ve iyi havalandırılmış olmalıdır.


Asetilen Kompresörün Kısa Tanıtımı

Üretilen gaz halindeki asetilen, bir kompresör ile gözenekli bir dolgu maddesi ve bir çözücü (genellikle aseton) ile çelik bir silindire doldurulur, böylece asetilen gazı aseton sıvısında çözülür ve asetilen gazı, kullanıldığında aseton sıvıdan salınır, böylece asetilen çözünmüş asetilen olarak adlandırılır. Asetilen çözünmesi için gerekli olan gaz üretimi, saflaştırma, sıkıştırma, kurutma ve doldurma işlemlerini tamamlamak için proses ekipmanı. Büyük sıkıştırma oranı, iyi sızdırmazlık performansı, enerji tasarrufu, güvenlik ve güvenilirlik, kirliliğin azaltılması, rahat kullanım ve iyi gaz kalitesi avantajlarına sahiptir.


Sülfür dioksit kompresöründe kükürt dioksit uygulama alanı nedir

Kükürt dioksit kompresördeki kükürt dioksit bileşeni şarap yapımında kullanılabilir. Sülfür dioksit kompresöründe bulunan sülfür dioksit bileşeni de uçucu asitliğin istenilen seviyede tutulmasına yardımcı olur. Şarap etiketlerinin "sülfit içerir" gibi kelimelere sahip olmasının nedeni kükürt dioksittir. Sülfür dioksit kompresöründe kükürt dioksit konsantrasyonu çok düşükse tespit edilmesi zordur, ancak konsantrasyon 50 ppm'den fazla olduğunda, SO2 kokusu burun tarafından koklanabilir.


Kompresör yağlama yağı sistemi nasıl temizlenir?

Kompresör yağlama yağı sisteminin düzenli olarak temizlenmesi, sistemdeki aşırı safsızlıkların ve kirletici maddelerin ciddi ekipman arızalarına neden olmasını önleyebilir. Kompresör yağlama yağı sistemi nasıl temizlenir? Temizlik yaparken nelere dikkat etmeliyim? Sıradaki soruları cevaplama zamanı.


Vidalı hava kompresörünün günlük kullanımında nelere dikkat edilmelidir?

Vidalı hava kompresörünün ömrü çok uzundur, genellikle 10 yıldan fazladır, ancak hava kompresörünün satın alındıktan ve üretime sokulduktan sonra her zaman kullanılabileceği anlamına gelmez. Hava kompresörü diğer mekanik ekipmanlarla aynıdır.


Etan kompresörde etan uygulama alanları

Ethane kompresöründeki etan, etilen yapmak için kırılır: Kimya endüstrisinde, etan esas olarak buhar çatlaması ile etilen üretmek için kullanılır. Etan kompresördeki etan buharla karıştırılıp 900 santigrat derece veya üzeri yüksek bir sıcaklığa beslendiğinde, ağır hidrokarbonlar kırılarak hafif hidrokarbonlar kırılır.


daha fazla göster